Služby a podpora

Technická podpora

Kvalitní a profesionální poskytování technické podpory po telefonu i elektronicky je pro nás samozřejmostí. Díky zkušenostem a profesionálním nástrojům jsme schopni 95% problémů vyřešit ihned.

Servisní smlouvy

Díky individuálním servisním smlouvám můžeme garantovat rychlé reakce a to jak vzdálené, tak i on-site technické podpory.

Garance odezvy

S našimi servisními smlouvami získáte klid na duši v podobě garantované doby odezvy na jakýkoliv vzniklý problém včetně výjezdu našeho technika na místo.

Náhradní hardware

V případě závady na vašem hardware zajistíme zapůjčení náhradního zařízení po dobu nutnou k odstranění závady.

Vzdálená správa

Vzdálená správa a uživatelská asistence nám umožňuje nejen efektivněji a rychleji reagovat, ale i snížit náklady na výjezdy techniků.

Bezpečnost dat

Díky propracovanému monitoringu provozu a sofistikovaným bezpečnostním mechanismům jsme schopni lépe chránit vaše data i peníze.

Zákaznické programy

Pomůžeme vám s vašimi zákaznickými a benefitními programy. Komplexní služby a nástroje komunikace se zákazníky pomocí SMS, E-Mailingu nebo direct marketingu.

e-Commmerce

Prodávejte své zboží jednoduše i po Interentu. Nabízíme profesionální e-commerce platformu pro B2C i B2B.

U nás ušetříte množství starostí, zkuste to!

Kontaktujte nás ještě dnes pro sjednání nezávazné schůzky. Sdělte nám svou vizi a nechte nás pracovat na její realizaci.

Žádost o schůzku
Cash OnLine
Zavřít