Outsourcing

Obchodní centra

Poskytněte svým nájemcům profesionální POS systém a získejte kontrolu nad statistikami prodejů, které jsou základem pro účtování nájemného. Získejte vlastní POS s designem vašeho obchodního centra, komplexní zajištění servisu a technické podpory. Bez investic a měsíčních nákladů.

Výrobci a dovozci hardware

Nabídněte svým odběratelům a koncovým zákazníkům univerzální kvalitní POS software pro váš hardware s vlastním logem a vytěžte s přidané hodnoty vašeho produktu co nejvíce. Přibalte ke svým produktům aktivační leták a získejte provizi z každé aktivované licence.

Projektanti a stavitelé

Dodáváte svým zákazníkům provozovny na klíč? Přenechte starosti o IT řešení nám a nabídněte svému zákazníkovi opravdu komplexní řešení. S našim provizním systémem se vám spolupráce s námi vyplatí.

Dodavatelé a obchodní zástupci

Rozšiřte portfolio svých obchodních zástupců o vlastní POS systém, který poskytne vašim odběratelům výkonné a cenově dostupné řešení pokladního systému a vám umožní získání provizí z jeho licencí.

ICT zakázky

Jste operátorem služeb pro korporátní a státní sektor? Získejte spolehlivého partnera ICT v oblasti POS systému, robustní platformu pro propojení s vašimi informačními systémy.

Transparentní provizní systém bez starostí

Vydělávejte snadno a bez starostí. Rozšiřte své portfolio produktů. Ať již je váš zákazník malý obchod nebo velká síť s desítkami provozoven, pod náš produkt se můžete bez obav podepsat.

Pokladní systém Cash OnLine - profesionál na svém místě

Zjistěte jak funguje náš pokladní systém a jaké jsou jeho vlastnosti.

Cash OnLine
Zavřít